בואו נכיר

בוט לאינסטגרם

האינסטגרם היא ללא ספק אחת מהרשתות החברתיות הגדולות והפופולריות ביותר בעולם. ככזו היא גם מושכת אליה באופן טבעי ישראלים רבים הפעילים בפלטפורמה וכפועל יוצא גם בעלי עסקים רבים המחפשים כל דרך אפשרית לנצל את הפלטפורמה להגיע אל הקהל שלהם

סומכים עלינו הטובים ביותר.

מה אתם במקבלים בבוט האינסטגרם שלנו -

באמצעות בוט חכם לאינסטגרם של חברת קונקטופ תוכלו לייצר יותר לידים ומכירות דרך אינסטגרם, לקלוט יותר לקוחות לעסק שלכם על ידי יצירת פניות יזומות ושיחות אוטומטיות שיובילו את הלקוחות שלכם במשפך השיווקי שלכם כל הדרך עד שיהפכו ללקוחות שלכם.

כיצד תוכלו לשלב את הבוט בעסק שלכם?

הבוטים שלנו יכולים לבצע מספר פעולות עבורכם, כאשר תוכלו להטמיע אותם בקמפיינים השיווקיים ובעמודים העסקיים שלכם ברשתות החברתיות בכלל ובאינסטגרם בפרט, לחסוך זמן יקר, לשפר ולייעל את התהליכים העסקיים ולספק מידע מהיר ומיידי ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלכם. כך למעשה תוכלו להשתמש בבוט המספק מידע אינפורמטיבי בנושאים שונים הקשורים לעסק ו/או לשירות שלכם, תוכלו להשתמש בבוט המספק שירות לקוחות ונותן מענה לפניות לקוחות תוך אספקת תמיכה לבעיות נפוצות וכמובן גם תוכלו להיעזר בבוטים ליצירת לידים. כך למעשה תוכלו לאפשר לבוטים לקלוט את הפניות של הלקוחות שלכם, לאסוף את המידע הנדרש, לחמם את הלידים ולנתב אותם לנציג השירות הרלוונטי מטעמכם.

כיצד נדע מה לעשות ואיך לשלב את הבוט החכם לאינסטגרם שלנו?
ובכן אתם לא צריכים לדעת איך לעשות את זה כיוון שלצורך כך אנו פה! הצוות המקצועי שלנו יאפיין ביחד אתכם את הצרכים האישיים שלכם, כיצד להתאים את הבוט לאינסטגרם בצורה הטובה ביותר שתוכלו להפיק ממנה את המירב וביחד נייצר את מסע הלקוח הרצוי כדי להוציא אותו לפועל. הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם בכל ההליך כולל הטמעת הצ'אט בוט במשתמש העסקי שלכם באינסטגרם ובכל פלטפורמה אחרת שתרצו לשלב אותו.

ככה אנחנו עובדים בConnectop

אוראל יהי שלום

מנכ"ל ושותף

בני מימון

מנהל טכנולוגי ושותף

רעות נגר

סמנכל"ית תפעול

ישי שורבה

סמנכ"ל מכירות

מהו הבוט החכם שלנו?

חברת קונקטופ מציעה לכם בוט לאינסטגרם שיוכל לסייע לכם לקלוט לידים הפונים אליכם בפרופיל או אפילו לפנות באופן יזום ואוטומטי לאנשים שעשו לכם לייק, שיתפו את התוכן שלכם או הגיבו אליו. תוכלו להוביל אותם במהלך השיחה לספק לכם מידע ונתונים אודות השירות/המוצר שהם מתעניינים בו, להציע להם את השירותים שלכם שלהם הם זקוקים ולחסוך זמן יקר בהתנהלות מול הלקוחות שלכם תוך שאתם משפרים את תהליך המכירה שלכם.

 

בואו נכיר

נשמח לדבר אתכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

קונקטופ מתמחה בבניית צ'אטבוטים ואוטומציות למערכות מתקדמות ומספקת פתרונות יעילים ומהירים לאורך כל הדרך. 

מכניסים אנושיות לבינה מלאכותית

אתם תעבדו ישירות רק עם כלי פיתוח מוכחים, המותאמים במיוחד לפרויקט שלכם, בהתבסס על אפיון טכני והתאמה לתרבות ארגונית.

תראו מי בחר בנו

כמו כל חברת SAAS, אנחנו מאפשרים גישה למערכת מכל מקום בעולם, תוך שהמשתמשים מחוברים לאינטרנט. זה מאפשר גמישות רבה ואפשרות עבודה מרחוק.

קריאות שירות טופל בצ'אטבוטים שיצרנו.
K 0
עסקים בחרו בנו.
+ 0
פניות שהפכו לעסקאות עברו דרך הצ'אטבוטים שהקמנו.
M 0 ₪+

שאלות נפוצות

איך בעלי עסקים יכולים למנף את הבוט החכם של קונקטופ לאינסטגרם כדי לייצר לידים, לשפר את מעורבות הלקוחות ולייעל את תהליכי המכירה שלהם בפלטפורמה?
על ידי שימוש בבוט החכם של קונקטופ לאינסטגרם, בעלי עסקים יכולים למשוך יותר לידים, ליצור קשר עם לקוחות באמצעות שיחות אוטומטיות, להדריך אותם במשפך השיווקי ובסופו של דבר להמיר אותם ללקוחות, כל זאת תוך חיסכון בזמן ושיפור המכירות תהליך יעיל.
הבוט של קונקטופ לאינסטגרם מאפשר לעסקים לקבל לידים, להפוך את מעורבות הלקוחות לאוטומטית, להציע שירותים מותאמים אישית המבוססים על העדפות הלקוחות, ולייעל את תהליך המכירה, תוך מתן פתרון מקיף לשיפור אסטרטגיות שיווק ושיפור קשרי לקוחות ביעילות.
על ידי שילוב הבוט החכם של קונקטופ לאינסטגרם, עסקים יכולים לחסוך זמן על ידי אוטומציה של אינטראקציות עם לקוחות, לייעל תהליכים פנימיים, לספק מידע מהיר ורלוונטי ללקוחות, לשפר את שירות הלקוחות באמצעות תגובות מותאמות אישית, ובסופו של דבר לשפר את היעילות הכוללת ביצירת קשר עם הקהל שלהם על הפלטפורמה.
קונקטופ מספקת תמיכה מקצועית לעסקים על ידי שיתוף פעולה לזיהוי צרכים ספציפיים, התאמה אישית של הבוט לביצועים מיטביים באינסטגרם, יצירת מסעות לקוחות אפקטיביים ופיקוח על תהליך ההטמעה בצורה חלקה. זה מבטיח שעסקים יכולים למקסם את היתרונות של הבוט החכם ביצירת לידים, שיפור שירות הלקוחות ושיפור הנוכחות הכוללת שלהם באינסטגרם.
הבוט החכם של קונקטופ לאינסטגרם מספק לעסקים את היכולת לייצר לידים, למשוך לקוחות באמצעות אינטראקציות אוטומטיות ולאפשר המרות מכירות ביעילות בפלטפורמה. על ידי מינוף התכונות הללו, עסקים יכולים לשפר את הנוכחות שלהם באינסטגרם, למשוך קהל גדול יותר, לטפח לידים בצורה יעילה ולהניע המרות, ובסופו של דבר להגביר את הנראות המקוונת ואת ביצועי המכירות שלהם.
דילוג לתוכן