צ'אט בוט לוואטסאפ

תוכן עניינים

הווטאסאפ היא האפליקציה הפופולרית ביותר להתקשרות הם מכרנו כיום והיא משמשת כמובן גם בעלי עסקים בהתנהלות מול לקוחותיהם.
באמצעות הפלטפורמה הנהדרת של הוואטסאפ ניתן לייצר אינטראקציות אטרקטיביות עם הלקוחות שלנו, אך לא פחות חשוב מכך – תוכלו לשלב את הבוט החכם של קונקטופ כדי לשדרג משמעותית את חוויית השירות ללקוחות שלכם, לשפר את תהליכי המכירה שלכם בעסק ואפילו לתת לבוט החכם לעשות עבורכם את העבודה ולחסוך לכם זמן יקר.
הכירו את צ'אט בוט לוואטסאפ של קונקטופ

שימושים שונים לצ'אט בוט וואטסאפ החכם של קונקטופ:

 • איסוף לידים – אחד היתרונות הטובים ביותר של צ'אט בוט לוואטסאפ הוא היכולת שלו לקלוט את הלידים החדשים הפונים אליכם בוואטסאפ, לשאול אותם שאלות מנחות, לאסוף מידע ולנתב אותם לנציג השירות/המכירות הרלוונטי לטיפול בהם. 
 • שירות לקוחות – בוט חכם שיענה לשאלות וצרכים שונים של לקוחות בווטאסאפ, יספק מענה מהיר ותשובות איכותיות ומדויקות לשאלות ללא צורך בשיחה עם נציג אנושי, אם כי ניתן לנתב את הלקוח לשיחה עם נציג אנושי במידה והוא יחפוץ בכך.
 • חימום לידים – טיפול בלידים חדשים הנכנסים, אספקת מידע מקצועי ומדויק מבוסס AI בהתאם לתשובותיו ומצבו של הלקוח וסוג השירות שהוא מחפש. לדוגמה: חברת נדל"ן האוספת מידע על הלקוח בסוג הנכסים שהוא מתעניין, בארץ או בחו"ל, כמה הון אישי הוא נכון להשקיע ועוד.
  לבסוף הלקוח מגיע חם ומוכן יותר לשיחה שגם החברה מגיעה אליה מוכנה יותר עם מידע שיש לה על הלקוח.
 • תיאום פגישות – אנשי מקצוע רבים משווקים את השירות שלהם תוך קביעת פגישות עם הלקוחות: מטפלים, יועצים, מאמנים ועוד.
  כל אלה יכולים להיעזר בצ'אט בוט לוואטסאפ על מנת לקבוע פגישות עם לקוחות ולמלא את הלו"ז ללא צורך בשיחות מקדימות ובזבוז זמן.
 • החתמת מסמכים – במגוון ענפים כמו למשל בתחום הביטוח, הלוואות, בנקים ואחרים יש הצורך להחתים את הלקוח על מסמכים כמו חוזים, הסכמים וכד'.
  אלה יוכלו להתבצע אוטומטית באמצעות שליחה בוואטסאפ של המסמכים וחיבור למערכת אונליין וחתימה דיגיטלית על מסמכים.

היתרונות של שימוש בצ'אט בוט לוואטסאפ:

לשימוש בצ'אט בוט לוואטסאפ יש יתרונות רבים וחיוניים לבעל עסק בכל תחום, החל מחיסכון משמעותי בזמן, דרך ייעול ושיפור תהליכים בארגון ועד לשיפור חוויית הלקוח ואופן הטיפול בו.
צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם פרטים נוספים..