מאמרים

פיתוח אפליקציות ללא קוד

שתפו את זה:

פיתוח אפליקציות ללא קוד

אפליקציות הן חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. למעשה, כמעט כל אדם עושה שימוש במגוון אפליקציות בטלפון הנייד שלו מדי יום. בדרך כלל פיתוח אפליקציה היה עסק יקר המצריך מכם לשכור מעצבים ומתכנתים, או לחילופין להשקיע המון מהזמן שלכם, ללמוד קידוד ולשחות בחול טובעני שאולי לא הייתם יוצאים ממנו. כעת תוכלו ליהנות כלי פיתוח אפליקציות ללא קוד של קונקטופ, לאפשר לכלי שלנו לטפל בעניינים הטכניים כשאתם למעשה עוסקים רעיונית בפיתוח ובמה שאתם רוצים. 

רוצים לפתח אפליקציה לעסק שלכם? מהיום לא תצטרכו ללמוד תכנות בשביל זה

לימודי תכנות יכולה להיות מאיימת אך איתנו בקונקטופ תוכלו להפסיק לדאוג לגבי זה. אתם לא צריכים ללמוד תכנות על מנת לפתח אפליקציה משלכם וכי עכשיו תוכלו לעשות זאת ללא קוד. הפלטפורמה המיוחדת שלנו תאפשר לכם לבנות את האפליקציה באמצעות ממשק פשוט ונוח של גרירה ושחרור אלמנטים. ממש כמו לבנות פאזל פשוט. תוכלו להגדיר את העיצובים, הטקסט, תמונות ואלמנטים שונים, לבחור מבין תבניות עיצוב מתקדמות ועוד. כמובן שהתוכן יותאם בצורה הטובה יותר לאספקת חוויית משתמש מדהימה ונעימה עבור לקוחותיכם.

היתרונות של פיתוח אפליקציות ללא קוד עם קונקטופ:

  • חיסכון בזמן – כעת תוכלו לחסוך בזמן יקר ללימוד תכנות ופיתוח האפליקציה בעצמכם או בחיפוש אחר המתכנתים והמעצבים המתאימים, לקשר בין כולם ולרדוף אחריהם לאורך חודשים עד שהאפליקציה שלכם תהיה מוכנה. 
  • גמישות ודינמיות – תוכלו לבנות את האפליקציה בהתאם לחזון ולמטרות שלכם. תוכלו לבנות אותה בצורה ייחודית או להשתמש בתבניות עיצוב קיימות, להיעזר בממשק גרירה ושחרור נוח במיוחד.
  • אינטגרציה מלאה – הפלטפורמה המדהימה שלנו בקונקטופ תאפשר לכם לבצע חיבורים שונים למגוון רחב של כלים ושירותים באמצעות API. לדוגמה: תוכלו לחבר מערכת תשלום וסליקה, מערכת לתמיכת לקוחות, כלים לניתוח מידע ומעקב ביצועים ועוד. 
  • עיצוב – ממשק עיצוב נעים ואיכותי גם לכם וגם לגולשים שלכם באפליקציה עם חוויית משתמש UX ברמה הגבוהה ביותר.

לא יודעים איך להתחיל? היכנסו לאתר שלנו, מלאו את הפרטים ונציגנו כבר יחברו אתכם למערכת פיתוח אפליקציות ללא קוד ששינתה את האופן שבו בעלי עסקים מפתחים אפליקציות בישראל.

 

טיפים נוספים

בוט לאינסטגרם

אינסטגרם היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר הקיימות כיום, השנייה בגודלה רק לפייסבוק, ובאופן טבעי

קרא עוד »
דילוג לתוכן