מאמרים

יצירת לידים

שתפו את זה:

אחת המטרות החשובות ביותר של כל בית עסק עם הפעילות השיווקית שלו (גם אונליין וגם אופליין דרך אגב) היא יצירת לידים. הכוונה היא לאנשים הפונים אלינו ומתעניינים בשירות. בעלי עסקים מחפשים את הדרך הטובה ביותר לגייס לקוחות חדשים ומשקיעים כסף רב, זמן ומשאבים בפרסום ברשתות החברתיות. כעת תוכלו לחסוך זמן יקר וגם כסף רב בקליטת הלידים, חימום הלידים והפנייתם אל נציג השירות הרלוונטי. 

איך זה עובד?

הבוט החכם שלנו בקונקטופ לאיסוף ויצירת לידים יתחבר לעמודים העסקיים ולקמפיינים שלכם ברשתות החברתיות וידע לנהל את השיחות הראשוניות מול הלידים החדשים הפונים אליכם בצ'אט. למעשה, הוא אפילו יכול לפנות בעצמו ללידים פוטנציאליים שהגיבו לפוסטים שלכם. אינכם צריכים לדעת איך זה עובד או להסתבך בפעולות טכניות שונות כיוון שלצורך כך הצוות המקצועי שלנו בקונקטופ יעמוד לשירותכם, ילווה אתכם לאורך כל הדרך ויבצע את ההתאמה בשטח בדיוק לצרכים שלכם, כך שאתם רק תוכלו ליהנות מהתוצאות.

לדוגמה: נניח שיש לכם עמוד עסקי לעסק שלכם בתחום הביטוח. לקוח פנה אליכם בצ'אט כדי לברר פרטים או לשאול שאלה מסוימת. המערכת תציג לו תפריט שיחה באופן אוטומטי, שתוביל אותו לברר פרטים אודות סוג הביטוח לו הוא זקוק ולהוביל אותו לשיחה עם נציג רלוונטי לאותו סוג ביטוח, כאשר הליד חם יותר לסגירת העסקה.

היתרונות של הבוט החכם שלנו

  • יצירת לידים מתגובות ומעורבות של הקהל בעמודים העסקיים שלכם.
  • הגדלת המעורבות ועל ידי כך גם הגדלת החשיפה האורגנית לעמוד ולתכנים שלכם.
  • חיסכון בזמן ומאמץ בהתנהלות מול לידים, חימום שלהם והפנייתם אל הנציג הרלוונטי.
  • הוספת אוטומציות שחוסכות בזמן ועלויות של עובדים.
  • הענקת שירות לקוח מדויק, מהיר ואיכותי יותר ללקוחות שלכם 24 שעות ביממה גם מעבר לשעות הפעילות של הארגון.
  • ועוד.

באילו רשתות חברתיות נוכל להשתמש בבוט החכם?

תוכלו לעשות שימוש בבוט החכם באינסטגרם, בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות ולבצע אינטגרציות שונות למערכות צד ג' בהתאם לעץ השיחה שתבנו עם הלקוח שלכם. אינכם צריכים לדעת כלום מבחינה טכנית. הנציגים המקצועיים שלנו ילוו אתכם באפיון מלא של הצרכים שלכם ויצירת הבוט החכם שיצור לכם יותר לידים ואף יחמם אותם לקראת השיחה עם נציג החברה.

טיפים נוספים

בוט לאינסטגרם

אינסטגרם היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר הקיימות כיום, השנייה בגודלה רק לפייסבוק, ובאופן טבעי

קרא עוד »
דילוג לתוכן