יצירת לידים בוואטסאפ באמצעות הבוט החכם של קונקטופ – איך זה עובד?

אחת המטרות העיקריות של כל בעל עסק המשקיע באתר אינטרנט, בתשתיות שיווק דיגיטליות ובקמפיין פרסום באינטרנט בכלל – הוא כמובן כדי להביא לקוחות לעסק. רגע לפני שהם הופכים ללקוחות משלמים, אותם אנשים המשאירים לנו פרטים או פונים אלינו ישירות נקראים "לידים". באמצעות הצ'אט בוט החכם שלנו ליצירת לידים תוכלו ליצור לידים חמים יותר על ידי שיחה מקדימה בוואטסאפ שמתבצעת אוטומטית מול הלקוח.

כיצד זה עובד?

הבוט החכם שלנו יכול להתחבר לדפי נחיתה ולקמפיינים שלכם, לנהל שיחות אונליין או בוואטסאפ עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ולסנן אותם לפי סוג הפניה. לאחר מכן הבוט יעביר את הלידים לנציג המכירות הרלוונטי שלכם כאשר הם חמים יותר ובשלים יותר לרכישה, וגם רגועים כיוון שקיבלו מענה אוטומטי מהיר ונכנסנו לתהליך. בנוסף לכל זה תוכלו לחסוך זמן יקר של נציג טלפוני לשיחות עם מגוון הלקוחות הפונים אליכם ואיסוף המידע הראשוני אודות הלקוח וצרכיו, משהו שהוא יכול לעשות במענה האוטומטי בוואטסאפ או באתר שלכם במהירות ובקלות.

יצירת לידים באמצעות הצ'אט בוט של קונקטופ – למי זה מתאים?

הצ'אט שלנו מומחה בלאסוף את הלידים הפונים אליכם בוואטסאפ, לשאול אותם שאלות מנחות ולהעביר את הלידים לטיפול אצל הנציג הרלוונטי. לדוגמה: נניח שהעסק שלכם עוסק בענף הנדל"ן ואתם מעוניינים להציע ליזמים הזדמנויות השקעה דרככם. יזמים המשאירים פניה אליכם בוואטסאפ יקבלו הודעה חוזרת אוטומטית שמברכת אותם על פנייתם ושואלת באיזה סוג שירות הם מתעניינים (או באיזה סוג נדל"ן לצורך העניין מעניין אותם). תשובות אפשריות יכולות להיות:
  • נדל"ן למגורים
  • נדל"ן מסחרי
  • פתוח לאפשרויות ורוצה לשמוע מכם המלצות
הלקוח יסמן את התשובה הרלוונטית ביותר עבורו ובהתאם לתשובה יקבל תגובה בחזרה שתשאל אותו את הסכום שהוא נכון להשקיע ותציג לו מספר אופציות. לאחר בחירת האופציה הבוט החכם יעדכן אותו שיש לחברה מגוון הזדמנויות השקעה נהדרות עבורו וישאל בשמו של הלקוח וטלפון רלוונטי לחזרה אליו. לאחר מכן יברך הבוט החכם את הלקוח ליום נעים ויסביר שנציג מטעם החברה יחזור אל הלקוח בשעות הקרובות. עם הבוט החכם של קונקטופ ליצירת לידים אתם יכולים להיות בטוחים שלא תפספסו אף ליד.