בואו נכיר

אוטומציה לעסקים

יצירת משפך שיווקי איכותי הוא הבסיס לקמפיין פרסום מוצלח, בוודאי בעידן הדיגיטלי שאנו חיים בו כיום. באמצעות האינטרנט נוכל לייצר חשיפה לעסק שלנו, לבנות מותג על גם אם אנחנו עסק קטן ולהביא לקוחות רבים לעסק, אם הם עוברים מסע לקוח נכון כמובן. באמצעות משפך שיווקי איכותי תוכלו לייצר יותר לידים ולקוחות. כיצד תוכלו לעשות זאת? על ידי שימוש בבוטים החכמים של קונקטופ כמובן שיעזרו לכם לבנות משפכים שיווקיים אוטומטיים בעזרת אוטומציות, שגם יספקו לכם תפוקה גודלה יותר, גם יעניקו שירות מהיר וטוב יותר ללקוחות שלכם וגם יעזרו לכם להרוויח יותר.

סומכים עלינו הטובים ביותר.

מה הכוונה משפך שיווקי אוטומטי ואיך זה עובד?

הכוונה היא למשפך שיווקי שהתהליכים בו מתבצעים בצורה אוטומטית ככל שניתן לאורך כל מסע הלקוח במהלך הקמפיין שלכם.
לדוגמה: לקוח שנחשף למודעה שלכם, נכנס לאתר שלכם, משאיר פרטים או פונה אליכם בצ'אט.
אותו לקוח מקבל הודעה חוזרת מיידית בצ'אט באתר או מהבוט החכם בוואטסאפ שמפתח איתו שיחה ומנחה אותו באמצעות שאלות ומשפטי הנעה לפעולה.
בהתאם לתשובות הלקוח הבוט מספק ללקוח את המידע הנדרש ומניע אותו לפעולה לביצוע רכישה של מוצר, לתאם שיחה מול נציג, להזמין מקום/תור או כל פעולה אחרת שתרצו שהלקוח יבצע.
לאחר שזה קורה, יקבל הלקוח הודעה עם תזכורת על התור שלו או טלפון מהנציג וכו'. אפשר להמשיך ולשפר את התהליכים בלי סוף כמו ניווט הלידים לנציג הרלוונטי לפי תשובות הלקוח, איסוף מידע ראשוני על הלקוח, החתמת הלקוח על מסמכים אם צריך ועוד.

היתרונות המשמעותיים של יצירת אוטומציות בעסק:

  • חיסכון בזמן – אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של שילוב אוטומציות לעסק היא כמובן החיסכון בזמן עבודה יקר. 
  • שיפור השירות ללקוחות – אלה מקבלים מענה מהיר ומידי מה שמעניק להם שירות לקוחות איכותי וטוב יותר.
  • הפחתת שגיאות והעלאת דיוק: האוטומציה יכולה להפחית באופן משמעותי את השגיאות האנושיות. תהליכים שנוצרים באופן אוטומטי יכולים להיות יעילים ולהפחית באופן משמעותי את הסיכונים של שגיאות.

ככה אנחנו עובדים בConnectop

אוראל יהי שלום

מנכ"ל ושותף

בני מימון

מנהל טכנולוגי ושותף

רעות נגר

סמנכל"ית תפעול

ישי שורבה

סמנכ"ל מכירות

  • חימום הלידים – איסוף מידע מקדים, קביעת שיחות עם נציג אנושי לתשלום או סגירת עסקה ועוד.
  • שיפור תהליכים – כאשר מתכננים איך לשלב אוטומציות בעסק, בונים למעשה תהליכים שונים שאמורים לייצר זרימה תקנית של הלקוח לאורך המסע שלו מהפעם הראשונה שנחשף אליכם, עד שהפך ללקוח ואף מעבר לכך.
  • גיוס יתרון תחרותי – עסקים שמשתמשים באוטומציה יכולים להיות יתרוניים בתחרות מול עסקים שעדיין עובדים באופן ידני. היכולת לבצע תהליכים במהירות ובאופן אוטומטי יכולה להיות פיהן של יתרון תחרותי משמעותי.
  • התמודדות עם המידע המורכב – האוטומציה מסייעת בהתמודדות עם המידע המורכב  באופן יעיל ומהיר. תהליכים כמו ניתוח נתונים, יצירת דוחות וניהול מידע ניתן לבצע באופן אוטומטי על ידי מערכות אוטומטיות.
  • הגברת הייצוריות והגמישות – עם הגברת האוטומציה, ניתן להגדיל את הייצוריות והגמישות של העסק. תהליכים ניתן לשפר ולהפחית את עלויות הייצור, ולכן ניתן להגדיל את היצור ולשפר את היכולת להתמודד עם שינויים בשוק בצורה מהירה יותר.
בואו נכיר

נשמח לדבר אתכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

קונקטופ מתמחה בבניית צ'אטבוטים ואוטומציות למערכות מתקדמות ומספקת פתרונות יעילים ומהירים לאורך כל הדרך. 

מכניסים אנושיות לבינה מלאכותית

אתם תעבדו ישירות רק עם כלי פיתוח מוכחים, המותאמים במיוחד לפרויקט שלכם, בהתבסס על אפיון טכני והתאמה לתרבות ארגונית.

תראו מי בחר בנו

כמו כל חברת SAAS, אנחנו מאפשרים גישה למערכת מכל מקום בעולם, תוך שהמשתמשים מחוברים לאינטרנט. זה מאפשר גמישות רבה ואפשרות עבודה מרחוק.

K 0
קריאות שירות טופל בצ'אטבוטים שיצרנו.
+ 0
עסקים בחרו בנו.
M 0 ₪+
פניות שהפכו לעסקאות עברו דרך הצ'אטבוטים שהקמנו.

שאלות נפוצות

במה שונה אוטומציה עסקית באמצעות בוטים חכמים משיטות אוטומציה אנושית?
אוטומציה עסקית באמצעות בוטים חכמים מבטלת את הצורך במעורבות אנושית במשימות ותהליכים חוזרים ונשנים, ומאפשרת פעולות יעילות וחסכוניות. בניגוד לפעולות אוטומציה אנושיות המסתמכות על מאמץ ידני, בוטים חכמים יכולים להתמודד עם משימות כמו מענה לשאלות לקוחות, תזמון פגישות ועדכון לוחות זמנים באופן אוטומטי, שיפור הביצועים העסקיים ושירות הלקוחות מבלי להידרש לפיקוח אנושי מתמשך.
הטמעת אוטומציה עסקית עם בוטים חכמים מציעה יתרונות כמו יעילות משופרת, תהליכים אופטימליים, חיסכון בזמן, עלויות מופחתות, שירות לקוחות משופר ויכולת להתמודד עם משימות שחוזרות על עצמן בצורה חלקה.
בוטים חכמים יכולים לשפר את האינטראקציות עם הלקוחות על ידי מתן מענה מהיר לפניות, קביעת פגישות, אוטומציה של תהליכי עסקאות, חימום לידים והבטחת תקשורת עקבית ומותאמת אישית, מה שמוביל לשיפור שביעות רצון הלקוחות ואיכות השירות.
בוטים חכמים מייעלים את הפעולות העסקיות על ידי אוטומציה של משימות כמו מענה על שאלות נפוצות, תזמון פגישות, איסוף לידים, החתמת לקוחות על עסקאות ותיאום פגישות, בסופו של דבר חוסכים זמן, הפחתת מאמץ ידני והגברת הפרודוקטיביות הכוללת.
עסקים יכולים להפיק תועלת משילוב בוטים חכמים לאוטומציה על ידי שיפור היעילות התפעולית, הגדלת מעורבות הלקוחות, צמצום זמני התגובה, שיפור איכות השירות, אופטימיזציה של תהליכים ובסופו של דבר הנעת צמיחה והצלחה עסקית.
דילוג לתוכן