בואו נכיר

בוט לפייסבוק

ייתכן וכבר נתקלתם בהם, אם לא אז אתם הולכים לשנות את פני העסק שלכם לתמיד, הכירו את הבוטים החכמים של קונקטופ. באמצעות בוטים אלו תוכלו לשפר ולייעל אסטרטגיות שיווק גם ברשתות החברתיות, לאפשר להם לייצר עבורכם לקוחות נוספים, לתת להם מענה ושירות לקוחות וליהנות ממגוון יתרונות משמעותיים נוספים. בואו נראה כיצד זה עובד.

סומכים עלינו הטובים ביותר.

בוט לפייסבוק שאוסף לידים מהרצפה והופך אותם ללקוחות:

דמיינו לכם שהייתם מסתובבים ברחוב ומוצאים שטר של 200 ₪. אולי לא משהו שישנה את חייכם אבל די מרגש נכון? עכשיו תארו לכם שהיה מדובר בסכום הרבה יותר גדול? כך גם עם הבוטים החכמים של קונקטופ, תוכלו להטמיע אותם בפרופילים שלכם ברשתות החברתיות כמו בוט לפייסבוק או לאינסטגרם למשל שיוכל לאפשר לכם לפנות לאנשים שעשו לכם לייק או הגיבו לפוסט שלכם וקיבלו הודעה אוטומטית שהתחילה עמם שיחה. חלק מאותם אנשים התקדמו בשיחה והפכו ללקוחות. מרגש נכון? ממש כמו לאסוף לידים מהרצפה!

מה עוד יכולים לעשות הבוטים החכמים שלנו בשיחות עם עוקבים שלכם ברשתות החברתיות?

תוכלו להתאים את השימוש בבוטים למגוון סוגי שירותים ושיחות שבסופו של דבר גם יותאמו אישית לכל עסק. כך למשל, תוכלו להשתמש בבוטים לאספקת שירות לקוחות, למכור מוצרים ושירותים, לתאם עבורכם פגישות, לבקש מהלקוחות או העוקבים שלכם למלא סקרים, להחתים אותם על חוזים או מסמכים, להעביר אותם לשיחת וואטסאפ ושם להציג להם את המוצרים והשירותים שלכם, לשלוח להם חשבוניות ועוד.

ככה אנחנו עובדים בConnectop

אוראל יהי שלום

מנכ"ל ושותף

בני מימון

מנהל טכנולוגי ושותף

רעות נגר

סמנכל"ית תפעול

ישי שורבה

סמנכ"ל מכירות

היתרונות המשמעותיים של בוטים חכמים ברשתות החברתיות:

באמצעות הבוטים החכמים שלנו תוכלו לשפר ולייעל תהליכים שונים בארגון שלכם, לפתח תהליכי אוטומציה שחוסכים לכם בזמן, לייצר יותר לידים ולקוחות מהפרופילים שלכם ברשתות החברתיות, לשפר את חוויית הלקוחות שלכם, לשפר את השירותים ללקוחות שלכם, לחמם את הלידים לקראת שיחה אתכם ועוד. לפרטים נוספים והתייעצות עם הצוות המקצועי שלנו בנושא אנא השאירו פרטים באתר או התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שירות!

בואו נכיר

נשמח לדבר אתכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

קונקטופ מתמחה בבניית צ'אטבוטים ואוטומציות למערכות מתקדמות ומספקת פתרונות יעילים ומהירים לאורך כל הדרך. 

מכניסים אנושיות לבינה מלאכותית

אתם תעבדו ישירות רק עם כלי פיתוח מוכחים, המותאמים במיוחד לפרויקט שלכם, בהתבסס על אפיון טכני והתאמה לתרבות ארגונית.

תראו מי בחר בנו

כמו כל חברת SAAS, אנחנו מאפשרים גישה למערכת מכל מקום בעולם, תוך שהמשתמשים מחוברים לאינטרנט. זה מאפשר גמישות רבה ואפשרות עבודה מרחוק.

קריאות שירות טופל בצ'אטבוטים שיצרנו.
K 0
עסקים בחרו בנו.
+ 0
פניות שהפכו לעסקאות עברו דרך הצ'אטבוטים שהקמנו.
M 0 ₪+

שאלות נפוצות

איך עסקים יכולים להפיק תועלת משימוש בבוטים החכמים של קונקטופ ברשתות חברתיות שונות, כמו פייסבוק, אינסטגרם, טלגרם ו-WhatsApp, כדי לשפר את מעורבות הלקוחות, לייצר לידים ולייעל את אסטרטגיות השיווק שלהם בצורה יעילה?
הבוטים החכמים של קונקטופ מציעים לעסקים את ההזדמנות לשפר אסטרטגיות שיווק ברשתות חברתיות על ידי יצירת קשר עם לקוחות, יצירת לידים ומתן שירות לקוחות בפלטפורמות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טלגרם, WhatsApp ועוד. בוטים אלו יכולים להפוך תהליכים לאוטומטיים, להגביר את האינטראקציות עם הלקוחות, לשפר שירותים ולחמם לידים לשיחות מותאמות אישית, בסופו של דבר לשפר את חווית הלקוח הכוללת ולהניע צמיחה עסקית.
על ידי שימוש בבוטים החכמים של קונקטופ בפלטפורמות כמו פייסבוק, אינסטגרם וטלגרם, עסקים יכולים לייעל את האינטראקציות עם הלקוחות, להפוך את מאמצי יצירת לידים לאוטומטיים ולשפר את תהליכי המרת המכירות ביעילות. בוטים אלו מאפשרים מעורבות מותאמת אישית, טיפוח לידים חלק ותוצאות מכירות משופרות, ובסופו של דבר משפרים את הביצועים העסקיים בפלטפורמות המדיה החברתית.
הרובוטים החכמים של קונקטופ מספקים מגוון תכונות בפלטפורמות כמו WhatsApp, צ'אט אינטרנט ו-Google Business, כולל תמיכת שירות לקוחות, מכירת מוצרים, תזמון פגישות, ניהול סקרים, חתימה על מסמכים ומעבר חלק לשיחות נוספות. על ידי שילוב הבוטים הללו בנוכחותם המקוונת, עסקים יכולים לשפר את מעורבות הלקוחות, להפוך תהליכים לאוטומטיים ולשפר את אספקת השירות הכוללת כדי להגביר את שביעות הרצון והנאמנות של הלקוחות.
יכולות ההתאמה האישית של הבוטים החכמים של קונקטופ מאפשרות לעסקים להתאים אינטראקציות לשירותים ספציפיים, למשוך לקוחות ביעילות ולהגדיל את שיעורי ההמרה של לידים ברשתות חברתיות. על ידי התאמת בוטים למשימות כמו שירות לקוחות, מכירת מוצרים, הזמנת פגישות, סקרים וטיפול במסמכים, עסקים יכולים לייעל את האינטראקציות עם הלקוחות שלהם, לשפר את חווית המשתמש ולהניע שיעורי המרה גבוהים יותר, מה שמוביל לצמיחה והצלחה עסקית.
קונקטופ מספקת שירותי תמיכה וייעוץ מקצועיים לעסקים המבקשים לשלב בוטים חכמים באסטרטגיות המדיה החברתית שלהם. על ידי מינוף סיוע זה, עסקים יכולים לייעל את יישום הבוטים, להתאים אישית אינטראקציות לצרכים עסקיים ספציפיים ולמקסם את היתרונות של שימוש בבוטים להגברת מעורבות הלקוחות, יצירת לידים ושיפור מאמצי השיווק הכוללים ברשתות החברתיות.
דילוג לתוכן