בוט לאינסטגרם

תוכן עניינים

האינסטגרם היא ללא ספק אחת מהרשתות החברתיות הגדולות והפופולריות ביותר בעולם.
ככזו היא גם מושכת אליה באופן טבעי ישראלים רבים הפעילים בפלטפורמה וכפועל יוצא גם בעלי עסקים רבים המחפשים כל דרך אפשרית לנצל את הפלטפורמה להגיע אל הקהל שלהם.
באמצעות בוט חכם לאינסטגרם של חברת קונקטופ תוכלו לייצר יותר לידים ומכירות דרך אינסטגרם, לקלוט יותר לקוחות לעסק שלכם על ידי יצירת פניות יזומות ושיחות אוטומטיות שיובילו את הלקוחות שלכם במשפך השיווקי שלכם כל הדרך עד שיהפכו ללקוחות שלכם.

מהו הבוט החכם שלנו?

חברת קונקטופ מציעה לכם בוט לאינסטגרם שיוכל לסייע לכם לקלוט לידים הפונים אליכם בפרופיל או אפילו לפנות באופן יזום ואוטומטי לאנשים שעשו לכם לייק, שיתפו את התוכן שלכם או הגיבו אליו.
תוכלו להוביל אותם במהלך השיחה לספק לכם מידע ונתונים אודות השירות/המוצר שהם מתעניינים בו, להציע להם את השירותים שלכם שלהם הם זקוקים ולחסוך זמן יקר בהתנהלות מול הלקוחות שלכם תוך שאתם משפרים את תהליך המכירה שלכם.

כיצד תוכלו לשלב את הבוט בעסק שלכם?

הבוטים שלנו יכולים לבצע מספר פעולות עבורכם, כאשר תוכלו להטמיע אותם בקמפיינים השיווקיים ובעמודים העסקיים שלכם ברשתות החברתיות בכלל ובאינסטגרם בפרט, לחסוך זמן יקר, לשפר ולייעל את התהליכים העסקיים ולספק מידע מהיר ומיידי ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלכם.
כך למעשה תוכלו להשתמש בבוט המספק מידע אינפורמטיבי בנושאים שונים הקשורים לעסק ו/או לשירות שלכם, תוכלו להשתמש בבוט המספק שירות לקוחות ונותן מענה לפניות לקוחות תוך אספקת תמיכה לבעיות נפוצות וכמובן גם תוכלו להיעזר בבוטים ליצירת לידים.
כך למעשה תוכלו לאפשר לבוטים לקלוט את הפניות של הלקוחות שלכם, לאסוף את המידע הנדרש, לחמם את הלידים ולנתב אותם לנציג השירות הרלוונטי מטעמכם.

כיצד נדע מה לעשות ואיך לשלב את הבוט החכם לאינסטגרם שלנו?

ובכן אתם לא צריכים לדעת איך לעשות את זה כיוון שלצורך כך אנו פה! הצוות המקצועי שלנו יאפיין ביחד אתכם את הצרכים האישיים שלכם, כיצד להתאים את הבוט לאינסטגרם בצורה הטובה ביותר שתוכלו להפיק ממנה את המירב וביחד נייצר את מסע הלקוח הרצוי כדי להוציא אותו לפועל.
הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם בכל ההליך כולל הטמעת הצ'אט בוט במשתמש העסקי שלכם באינסטגרם ובכל פלטפורמה אחרת שתרצו לשלב אותו.