מאמרים

בוט בוואטסאפ

שתפו את זה:

סביר להניח שגם אתם משתמשים בוואטסאפ ואפילו מדי יום. אפליקציית המסרים הפופולרית מספקת לנו את הדרך הטובה והנוחה ביותר להתקשרות עם יקירינו ובעלי עסקים עושים בה שימוש תדיר על מנת להתנהל מול הלקוחות שלהם. באמצעות בוט בוואטסאפ יוכלו בעלי העסקים לחבר בין הפעילות העסקים שלהם מול לידים ולקוחות לבין כלי חכם שיאפשר להם להעניק שירות טוב, מהיר ומדויק יותר ועל הדרך לחסום בזמן וכסף. נשמע חלומי? זה אמיתי לגמרי.

מה נוכל לעשות עם בוט בוואטסאפ?

הבוט החכם שלנו בקונקטופ יכול לספק מגוון רחב של שירותים ולהתאים לשימושים שונים עבור בעלי עסקים בכל סדר גודל ובכל תחום. להלן כמה דוגמאות של מה שהוא יכול לעשות:

  • איסוף לידים – לקוח פונה אליכם בוואטסאפ העסקי לאחר שראה את הטלפון שלכם בדף העסקי שלכם בפייסבוק, באינסטגרם או באתר שלכם. כעת במקום שהוא יחכה לנציג אנושי שיענה לו הבוט החכם שלנו בקונקטופ יספק לו מענה מיידי ויפתח בפניו אפשרויות שונות שיאספו מידע על השירות/המוצר שהוא מתעניין בו, יענו על השאלות שלו ויספקו לו מידע רלוונטי. לבסוף הלקוח יגיע חם ומוכן יותר לשיחת המכירה.
  • מערכת לזימון תורים – אם יש לכם עסק המבוסס על זימון תורים ואתם עדיין עובדים בדרך הישנה של לענות לכל לקוח לטלפון, לבזבז זמן עבודה יקר של העובדים שלכם רק כדי שהעובד שלכם יכנס למערכת במערכת ויבדוק תורים עבור הלקוח – אתם חייבים לשפר את תהליכי העבודה בארגון שלכם עם בוט בוואטסאפ שיאפשר ללקוח לקבוע תור ואז יעדכן אותו במערכת התורים שלכם באופן אוטומטי ויעדכן את הלקוח בהודעה חוזרת שהתור שלו נקבע.
  • שאלות נפוצות – לקוחות רבים שואלים שאלות שלרוב חוזרות על עצמן. הבוט החכם שלכם יוכל לענות השאלות הללו באופן מידי ולספק ללקוח מענה מהיר ומקצועי לכל צורך. הלקוח מחפש תשובה לשאלה אחרת שלא מופיעה במאגר? הוא יוכל להשאיר פניה ולהמתין לתשובה של נציג אנושי.
  • חתימה על חוזה – בין אם מדובר על הסכם ייפוי כוח, הסכם עבודה או חתימה על כל חוזה אחר תוכלו לעשות זאת באמצעות הבוט החכם שלכם שיוביל את השיחה מול הלקוח וישלח לו את ההסכם לחתימה דיגיטלית.

טיפים נוספים

בוט לאינסטגרם

אינסטגרם היא אחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר הקיימות כיום, השנייה בגודלה רק לפייסבוק, ובאופן טבעי

קרא עוד »
דילוג לתוכן