אודות
Connectop

קונקטופ מובילה בתחום הבוטים והאוטומציות לעסקים והיא מפתחת טכנולוגיה לייעול תהליכי עבודה מורכבים ופשוטים בתמיכה מלאה בעברית. קונקטופ מייעצת ומפתחת פתרונות מקיפים באוטומציות שחוסכים זמן, כח אדם וכסף לעסקים קטנים ובינוניים.

אנחנו בקונקטופ לומדים את צרכי העסק ובאמצעות הנסיון וההון האנושי שלנו מוצאים פתרונות יעילים לאוטומציות של תהליכים תוך וחוץ ארגוניים, באמצעות צ'אטבוטים חכמים המשרתים את הלקוחות ומגבירים את המכירות.

הצוות שלנו כולל אנשי פיתוח מהמובילים בתחום ומחלקת הצלחת לקוחות שתהיה זמינה עבורכם בכל רגע.

הצוות שלנו כולל אנשי פיתוח מהמובילים בתחום ומחלקת הצלחת לקוחות שתהיה זמינה עבורכם בכל רגע.

הצוות שלנו זמין בשבילכם תמיד!

מה תקבלו מאיתנו בקונקטופ?

 
 

בלב ליבה של חברת קונקטופ פועמת משימה אחת: להפוך כל תקשורת בין אדם למכונה לחוויה חלקה, אינטואיטיבית ובעיקר – אנושית. בעולם שבו הדיגיטל נמצא בכל מקום, אנחנו מובילים את הדרך ביצירת צ'אטבוטים ופתרונות אוטומציה שמשנים את הכללים.

המסע שלנו החל מתוך הבנה שבעידן המודרני, זמן הוא המטבע היקר ביותר. עם זאת, אנחנו גם מבינים שאין תחליף לאינטראקציה אנושית אמיתית. לכן, פיתחנו טכנולוגיה שמאפשרת למכונות לתקשר בצורה שמדמה ככל האפשר את האינטליגנציה, הרגישות והאמפתיה האנושית.

במה אנחנו מאמינים?

אנחנו בקונקטופ מאמינים שכל עסק, גדול כקטן, זכאי להנות מהמהפכה הדיגיטלית. עם פתרונות אוטומציה חכמים וצ'אט בוטים מתקדמים, אנחנו מציעים ללקוחותינו את האפשרות לחסוך במשאבים, להגדיל רווחיות ולשפר את חוויית הלקוחות שלהם. בכל יום, אנחנו עובדים להפוך כל אינטראקציה למשמעותית יותר, כדי לבנות עולם שבו הטכנולוגיה משרתת את האנושות בצורה הטובה והחכמה ביותר.

דילוג לתוכן